sobota, 21 października 2017

FC Barcelona vs Malaga CF

Malaga CF zmierzy się na wyjeździe z FC Barceloną, w spotkaniu 9. kolejki LaLiga 2017/2018. Mecz na stadionie Camp Nou rozpocznie się w sobotni wieczór o godzinie 20:45 i poprowadzi je jako arbiter główny Gonzalez Fuertes.

 
Spotkanie lidera z czerwoną latarnią może mieć tylko jednego faworyta. Boquerones w 8 dotychczasowych spotkaniach wywalczyli zaledwie punkt co przy 22 oczkach Blaugrany wygląda wręcz tragicznie. W tej sytuacji fani ekipy z Malagi powinni raczej obawiać się deklasacji niż liczyć na wzbogacenie dorobku punktowego. Malutką iskierkę nadziei daje fakt, że Boquerones w ostatnich latach całkiem dobrze radzili sobie w pojedynkach z Barceloną. 

Bilans spotkań w trzech ostatnich sezonach ligowych to 3 wygrane Barcelony, 3 remisy i 2 triumfy Malagi. W poprzednim sezonie o dziwo górą w dwumeczy byli Boquerones, którzy na Camp Nou bezbramkowo zremisowali, a u siebie wygrali 2:0 i tym samym mocno przyczynili się do nieobronienia tytułu mistrzowskiego przez Blaugranę. Bilans trzech ostatnich spotkań na wyjeździe również jest optymistyczny dla Malagi i wynosi 1 zwycięstwo, 1 remis i 1 porażka.
 Kadra Malagi na mecz:
Wśród powołanych na mecz zabrakło zawieszonego za kartki Recio i kontuzjowanych: Roberto, Ontiveros, Jony, Kuzmanovic, Cecchini. W tej sytuacji ich miejsce w kadrze zajęli: Borja, Chory, Cifuentes, Cengo, Robles i Kellyan.
Przypuszczalne składy wyjściowe:
1 komentarz: