0dn.20godz.42min.
12.72 X4.15 22.08 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Drugie miejsce w Aachen Cup

Malaga CF zajęła drugie miejsce w rozegranym w niedzielę w Niemczech towarzyskim turnieju Aachen Cup. Boquerones w półfinale pokonali 1:0 drużynę 1. FC Köln, a w finale po bezbramkowym remisie ulegli w serii rzutów karnych Alemannii Aachen.

W turnieju uczestniczyły 4 drużyny, gospodarz Alemannia Aachen, 1. FC Köln, Malaga CF i Olympique Marsylia. Najpierw w półfinałach rozgrywanych po 45 minut spotkały się 1. FC Köln z Malagą CF i Alemannia Aachen z Olympique Marsylia.
Boquerones pokonali 1:0 grające w Bundeslidze 1. FC Köln, a zwycięskiego gola strzelił w 19. minucie Pablo Fornals.

Skład Malagi CF:
Kameni, Rosales, Llorente, Kone, Ricca, Pablo, Camacho, Keko (Jony, 44’), Juankar, Juanpi, Sandro (Charles, 38’).

W drugim półfinale padł bezbramkowy remis, a serię jedenastek skuteczniej egzekwowali gospodarze turnieju Alemannii Aachen wygrywając 4:2.
Finałowy pojedynek pomiędzy Malagą i Alemanią również zakończył się bezbramkowym remisem. Ponownie rzuty karne lepiej strzelali gospodarze i wygrali 4:3. Jedenastki dla Boquerones wykorzystali Santos, Recio, Chory a nie wykorzystali Jony i Camacho.

Kameni, Torres, Llorente, Kone, Mikel, Recio, Kuzmanovic, Duda, Chory, Santos, Charles.

W spotkaniu o 3. miejsce 1. FC Köln pokonało 2:1 Olimpique Marsylia.