New York Rangers vs Winnipeg Jets
0dn.19godz.27min.
11.98 X4.20 22.87 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto

Malaga zdegradowała Levante

Malaga CF pokonała u siebie 3:1 z UD Levante, w spotkaniu 36. kolejki Liga BBVA. Tym samym Boquerones przełamali passę 5 kolejnych spotkań ligowych bez wygranych i przesądzili definitywnie o spadku gości z Primera Division.

Mecz nie rozpoczął się dobrze dla gospodarzy, bo już w 11. minucie z powodu urazu boisko musiał opuścić wenezuelski obrońca Roberto Rosales, którego zastąpił Egor Filipenko.
Goście walczący jeszcze o zachowanie szans na uniknięcie degradacji nie potrafili sforsować defensywy Malagi i w 30. minucie stracili bramkę. Chorwat Duje Čop strzelił po asyście Federico Rikki 700 gola w historii Boquerones w Primera Division. Co gorsze dla Levante nic nie wskazywało na to, że jego gracze mogą pokonać Guillermo Ochoę. Sztuka ta im się jednak udała w 42. minucie, gdy ospała obrona gospodarzy pozwoliła José Luisowi Moralesowi stanąć oko oko z meksykańskim bramkarzem.
W drugiej połowie Levante strzeliło nawet gola na 2:1, ale arbiter popełnił błąd i bramki Moralesa nie uznał, uznając niesłusznie, że był na pozycji spalonej.
Losy spotkania rozstrzygnęły się w samej końcówce, gdy nie mający już nic do stracenia goście totalnie się odkryli i zostali skarceni dwoma bramkami przez gospodarzy. Najpierw w 89. minucie ponownie trafił Duje Čop, a w doliczonym już czasie gry po asyście Chorwata wynik ustalił Gonzalo Castro.
Z najciekawszymi sytuacjami spotkania i jak padały gole możecie zobaczyć klikając w poniższy skrót wideo.