Mynaj vs Czornomoreć Odessa
1dn.8godz.27min.
13.60 X3.40 21.95 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto

Porażka w małych derbach Andaluzji

Malaga CF przegrała na wyjeździe 1:2 z Sevilla FC, w spotkaniu 20. kolejki Liga BBVA. Tym samym zakończyła się passa siedmiu spotkań Boquerones bez ligowej porażki (4 zwycięstwa i 3 remisy).

Na stadionie Sánchez Pizjuán zakończyła się długa ligowa passa Boquerones bez porażki. Początkowo nic nie zapowiadało porażki Malagi, która niemal przez całą pierwszą połowę kontrolowała przebieg spotkania. Niestety wszystko zawaliło się w ostatnich minutach pierwszej połowy kiedy to w odstępie dwóch minut Kevin Gameiro (39 i 41 minuta) strzelił dwie bramki dla gospodarzy.
W drugiej połowie Malaga usilnie dążyła do zmiany wyniku i w 72 minucie sztuka ta się im udała. Kontaktowego gola strzelił Brazylijczyk Charles, dla którego jest to już 8 bramka w La Liga w tym sezonie.
W końcówce Boquerones przycisnęli i byli coraz bliżsi doprowadzenia do remisu, zwłaszcza gdy w 82 minucie arbiter wyrzucił z boiska Iburrę (2 żółta kartka) i gospodarze musieli grać w osłabieniu. Niestety gracze Malagi nie byli w stanie strzelić drugiej bramki, a w doliczonym czasie gry boisko z boiska został jeszcze wyrzucony Arthur Boka, który otrzymał dwie żółte kartki w odstępie 2 minut.