Washington Nationals vs Houston Astros
0dn.21godz.12min.
11.69 X0.00 22.05 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto

Zastopowali Rojiblancos!

Malaga CF pokonała na La Rosaleda 1:0 Atletico Madryt, w spotkaniu 16. kolejki Liga BBVA. Tym samym Boquerones uniemożliwili Rojiblancos objęcie samodzielnej pozycji lidera.

Malaga wstaje z kolan. Odniosła drugie z kolei zwycięstwo ligowe i jest to zarazem czwarty mecz bez porażki. Chłopcy trenera Javi Gracii od początku meczu przysłowiowo gryźli trawę i walczyli o każdą piłkę. Atletico w razie zwycięstwa lub remisu zostałoby liderem Primera Division (Barcelona pauzowała), ale zostało skutecznie zastopowane po serii 18 spotkań (we wszystkich rozgrywkach) bez porażki.
Prawdopodobnie kluczowym momentem spotkania była 56 minuta, gdy za drugą żółtą kartkę boisko musiał opuścić Gabi, kapitan Rojiblancos. To spowodowało, że defensywnie usposobieni w pierwszej połowie Boquerones zwietrzyli szansę na zgarnięcie kompletu punktów i zdecydowaniej zaatakowali. Odwaga została nagrodzona, bo w 86 minucie Charles strzelił zwycięskiego gola.