poniedziałek, 13 sierpnia 2018

Wygrana nad Cordobą i remis z Granadą

W sobotę Malaga CF rozegrała aż dwa mecze towarzyskie. Najpierw w godzinach przedpołudniowych pokonała 1:0 Cordobę CF, a następnie wieczorem zremisowała 0:0 z Granadą CF (karne 4:3 dla Boquerones).

Pierwszy mecz miał typowo wymiar towarzyski, a zwycięską bramkę dla Boquerones strzelił w w 84. minucie Álex Mula. Natomiast wieczorny wyjazdowy mecz z Granadą CF toczył się o Trofeo Ciudad de Granada. Z racji tego, że w regulaminowym czasie gry padł wynik bezbramkowy, o zdobyciu pucharu zadecydowała serii rzutów karnych. Malaga CF wygrała w niej 4:3.

Zarówno Cordoba CF jak i Granada CF to rywali Boquerones w Segunda Division. Dobra postawa w meczach towarzyskich z nimi (gracze Malagi dominowali w obu meczach) jest dobrym prognostykiem przez rozpoczynającą się w najbliższy weekend rywalizacją ligową.

Skład w meczu z Cordobą CF:
Andrés Prieto - Iván R., Abqar, Diego Glez, Juankar - Iturra (David Ramos, 65'), N'Diaye, Mula, Hicham (Iván Jaime, 80') - Haksabanovic (Juan Cruz, 53'), Blanco Leschuk (Antoñín, 65').Skład w meczu z Granadą CF:
Munir - Cifuentes, Luis Hernández, Pau Torres, Ricca - Renato Santos (Iván Jaime 66’), Boulahroud, Adrián, Ontiveros (David Ramos 54’) - Harper (Antoñín 85’), Héctor (Juan Cruz 54’).

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz