piątek, 8 lipca 2016

Sandro oficjalnie w Maladze

Sandro Ramírez Castillo podpisał 3-letni kontrakt z Malagą CF. 20-letni napastnik grał ostatnio w FC Barcelonie, ale Boquerones nie musieli nic płacić za transfer, gdyż dysponował on swoją kartą zawodniczą.

Sandro urodził się na Wyspach Kanaryjskich, ale już od wieku juniora grał w drużynach Blaugrany. W sezonie 2013/2014 trafił do Barcelony B, gdzie strzelił 7 bramek w 31 spotkaniach Segunda Division. W sezonie 2014/2015 grał na przemian w Barcelonie B i w razie konieczności w pierwszej drużynie Blaugrany. 31 sierpnia 2014 roku zadebiutował w Primera Division w spotkaniu z Villarreal CF i strzelił gola. W ostatnim sezonie był już wyłącznie w kadrze pierwszej drużyny Barcelony i zagrał w 10 oficjalnych spotkaniach.

W sumie Sandro dla FC Barcelony zagrał w 32 oficjalnych spotkaniach i strzelił 7 goli. Ma na swoim koncie wywalczone dwa mistrzostwa i dwa puchary Hiszpanii, Ligę Mistrzów, Superpuchar Europy i Klubowe Mistrzostwo Świata.

Napastnik ma również na swoim koncie występy w juniorskich i młodzieżowych reprezentacjach Hiszpanii, od U-16 poczynając i kończąc na U-21. 

malagacf.es

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz