sobota, 27 lutego 2016

Real Sociedad vs Malaga CF

Malaga CF zmierzy się na wyjeździe z Realem Sociedad San Sebastian, w spotkaniu 26. kolejki Liga BBVA. Mecz na stadionie Anoeta rozpocznie się w sobotę o godzinie 22:05 i poprowadzi je jako arbiter główny Undiano Mallenco.

Wieczorny mecz zapowiada się bardzo ciekawie, bo spotkają się w nim drużyny, które dzielą w tabeli trzy miejsca (odpowiednio 9. i 12. miejsce), ale tylko dwa punkty i walczą o prawo gry w przyszłym roku w Lidze Europy. Ponadto obie ostatnio reprezentują znakomitą formą. Faworytem są jednak gospodarze, bo grają u siebie i mogą się pochwalić passą 4 kolejnych wygranych w lidze (bilans bramek w tych spotkaniach 11:1). Malagę stać jednak na dobry wynik, bo jej gracze znakomicie potrafią się zmobilizować na mecze z trudnymi rywalami. Boleśnie ostatnio przekonał się w poprzedniej kolejce Real Madryt, który musiał na La Rosaleda zadowolić się już drugim remisem z Boquerones w tym sezonie. 

Nie mogą wystąpić:
Real Sociedad San Sebastian: Canales, Agirretxe, Martinez, Navas, Zurutuza, Bergara (kontuzje), Elustondo, Illarramendi, Jonathas (pauzują za kartki).
Malaga CF: Chory Castro (kontuzja), Ignacio Camacho, Miguel Torres (pauzują za kartki).

Kadra meczowa Malagi:
Kameni, Albentosa, Weligton, Uche, Charles, Horta, Atsu, Ochoa, Recio, Ricca, Duda, Rosales, Boka, Cop, Filipenko, Santa Cruz, Juanpi, Pablo.

* ciekawe statystyczna zapowiedź spotkania  -  zobacz.


Przypuszczalne składy:


Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza